Bilgilendirme (14-01-2022, 15:10) Vip Üyelik !
Vip Üyelik !

Güncel, Sorunsuz, Reklamsız ve Tertemiz Paylaşımları FTP Sayesinde Son Sürat İndirmek ve Buna Benzer Avantajları İçeren Vip Üyelik Sistemimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Konu İçeriğini Takip Edebilirsiniz...

VIP Üyelik Ücretlendirmemizde Değişiklikler Olmuştur Bilginize Sunarız.
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 369 107 Yorumlar (1 132), Devamı
StartAllBack 3.4.4.4445 | Katılımsız

StartAllBack katılımsız, windows 11'e özel başlat menüsü, görev çubuğu ve windows gezgini ribbonunu düzenleyebilecek eşsiz bir programdır.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 92 Yorumlar (1), Devamı
StartIsBack AIO 02.07.2022 | Katılımsız

StartIsBack ile Windows 8, 8.1, 10 ve 11'e de başlat menüsü ekleyebilirsiniz.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 98 Yorumlar (1), Devamı
FontLab 8.0.0.8203 | Katılımsız

FontLab VI, basitten sonuna kadar, basit bir tasarımdan gerçekten “ultra kalın” karmaşık bir projeye kadar fontlar oluşturmanıza yardımcı olan ve tür tasarımına sihirli bir kıvılcım getiren macOS ve Windows için entegre bir font editörüdür.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 55 Yorumlar (0), Devamı
Allavsoft Video Downloader Converter 3.24.8.8216 | Katılımsız

Allavsoft Video Downloader Converter, YouTube, Facebook, Dailymotion ve 100'den fazla site gibi video barındırma sitelerinden video, müzik videosu, oynatma listesi, video, ders indirme desteğine sahip güçlü bir video indiricisidir.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 55 Yorumlar (0), Devamı
Microsoft Edge 103.0.1264.44 | Ayarlı | Katılımsız

Microsoft Edge, Internet Explorer tarayıcısından sonra Microsoft tarafından geliştirilen ve son olarak Chromium desteğine kavuşarak açık kaynak kodlu bir hale gelen bir web tarayıcısıdır.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 81 Yorumlar (1), Devamı
IObit Uninstaller Pro 11.5.0.4 | Katılımsız

IObit Uninstaller, PC kullanıcılarının bilgisayar bakımlarını ve program kaldırma ihtiyaçlarını çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek için kullanabilecekleri araçlar arasında yer alıyor ve böylece bir süre sonra PC'lerimizde gereksiz programların ve verilerin birikmesinden kaynaklanan yavaşlamaların ve sıkıntıların ortadan kaldırılmasında kullanılıyor.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 133 Yorumlar (1), Devamı
High-Logic FontCreator Professional 14.0.0.2860 | Katılımsız

High-Logic FontCreator Professional Edition, çoğu kullanıcının sahip olduğu programlardan biri olan font editörüdür.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 80 Yorumlar (1), Devamı
A Day To Die 2022 1080p BluRay x264 DUAL AAC 5.1 [TR-ENG]


Eski askeri operasyon subayı Conner Connolly'nin kaçırılan karısını kurtarmak için yerel bir çete liderine 2 milyon dolar tazminat ödemesi için sadece bir günü vardır. Conner, Brice Mason liderliğindeki eski ekibini, borçlu olduğu parayı ödemek ve şehrin yozlaşmış polis şefi ile hesaplaşması için bir dizi tehlikeli soygun yapmak üzere işe almak zorunda kalır.
Yazan : Romakiyo, Görüntüleme : 80 Yorumlar (0), Devamı
Doctor Strange In The Multiverse Of Madness 2022 1080p WEBRip x264 DUAL AAC 5.1 [TR-ENG]


Film, Doctor Strange, Avengers Endgame ve Spider-Man: No Way Home'un devamı ve WandaVision ve Loki'nin bir geçiş filmi niteliğindedir. Marvel Sinematik Evreni'ndeki 28. ve Dördüncü Aşama'nın beşinci filmidir. Avengers: Endgame'deki olaylardan sonra Dr. Stephen Strange, Zaman Taşı üzerindeki araştırmasına devam ediyor. Ancak düşmana dönüşen eski bir dost, Strange'in planını bozarak ve aynı zamanda onun ağza alınamayacak bir kötülüğü serbest bırakmasına neden olarak, dünyadaki her büyücüyü yok etmeye çalışır.
Yazan : Romakiyo, Görüntüleme : 124 Yorumlar (0), Devamı

Yukarı Git Ana Sayfa