Bilgilendirme (1-01-2021, 20:25) Vip Üyelik !
Vip Üyelik !

Güncel, Sorunsuz, Reklamsız ve Tertemiz Paylaşımları FTP Sayesinde Son Sürat İndirmek ve Buna Benzer Avantajları İçeren Vip Üyelik Sistemimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Konu İçeriğini Takip Edebilirsiniz...
Yazan : Progressive, Görüntüleme : 160 101 Yorumlar (942), Devamı
VirtualBox 6.1.26 Build 145957 | (x64) | Katılımsız

Vmware ve Virtual PC gibi alternatiflerinin yanında kolay kullanımı ve açık kaynak kodlu olması ile göze çarpıyor.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 105 Yorumlar (0), Devamı
By Click Downloader 2.3.12 | Katılımsız

By Click Downloader katılımsız, eski ismiyle "YoutubeByClick" programı YouTube, Dailymotion, Vimeo, Facebook gibi popüler sitelerde dahil olmak üzere bir çok sitede kullanabileceğiniz bir video ve müzik indirme programıdır.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 80 Yorumlar (0), Devamı
Google Chrome 92.0.4515.107 | Ayarlı | Katılımsız

Google Chrome web sayfalarını ve uygulamaları yıldırım hızıyla çalıştırır.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 357 Yorumlar (5), Devamı
Microsoft Edge 92.0.902.55 | Ayarlı | Katılımsız

Microsoft Edge, Internet Explorer tarayıcısından sonra Microsoft tarafından geliştirilen ve son olarak Chromium desteğine kavuşarak açık kaynak kodlu bir hale gelen bir web tarayıcısıdır.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 274 Yorumlar (2), Devamı
Wondershare UniConverter 13.0.2.45 | Katılımsız

Wondershare UniConverter, video dönüştürme, çevrimiçi video indirme, cihazlar arası video transferi ve cd/dvd yazma işlemlerini bir arada toplayan popüler bir video programıdır.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 181 Yorumlar (1), Devamı
TeamViewer 15.20.3.0 | Katılımsız

TeamViewer ile internet üzerinden herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, yönetim işlemi yapabilirsiniz. TeamViewer kullanabilmek için sadece iki tarafın da yazılımı kurması yeterli. Sonra kolaylıkla ve herhangi bir firewall vb. ayar yapmadan kolaylıkla karşı bilgisayara ve masaüstüne bağlanabilirsiniz.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 308 Yorumlar (3), Devamı
Deemix 2021.7.28 | Katılımsız

Deemix Katılımsız, Deezloader Remix'in küllerinden oluşturulmuş bir barebone Deezer indirici python kitaplığıdır. Temel kitaplık (veya çekirdek), bağımsız bir CLI uygulaması olarak kullanılabilir veya API kullanılarak bir kullanıcı arayüzünde uygulanabilir.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 273 Yorumlar (6), Devamı
Spek 0.8.2 | Katılımsız

Spek Katılımsız, spektrogramlarını göstererek ses dosyalarınızı analiz etmenize yardımcı olur. Spek, Unix, Windows ve Mac OS X için kullanılabilen ücretsiz bir yazılımdır. Popüler kayıpsız ses dosyası formatlarını destekler, daha hızlı analiz için birden çok iş parçacığı, ultra hızlı sinyal işleme ve en iyi spektrogram kalitesi için çok sayıda frekans bandı kullanır. Spektrogramlar, sürükle ve bırak desteği ile görüntü olarak kaydedilebilir.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 190 Yorumlar (2), Devamı
Foxit PDF Reader 11.0.1.49938 | Katılımsız

Foxit PDF Reader, PDF dosyalarını okuyabilen ve üzerinde düzenlemeler yaparak yazdırabilmenizi sağlayan pratik ve bedava bir PDF programıdır.
Yazan : KiNGHaZe, Görüntüleme : 295 Yorumlar (3), Devamı

Yukarı Git Ana Sayfa